Eliminacje do konkursów w programowaniu zespołowym 2017/18

Eliminacje do konkursów w programowaniu zespołowym odbędą się w tym roku w niedzielę 7.10 w godzinach 10:00 – 15:00 (w tym godzina omówienia wyników) w laboratoriach 142-144 w CW. Wszystkich chcących brać udział w tych zawodach zapraszam. Przejście eliminacji wiąże się z tym, że trzeba będzie reprezentować Politechnikę 26-27 października na Akademickich Mistrzostwach w Programowaniu Zespołowym we Wrocławiu oraz 30 listopada-2 grudnia na eliminacjach Europy Środkowo-Wschodniej do konkursu ACM w Pradze (Czechy). Prosimy o NIE zgłaszanie się, jeżeli ktoś nie ma w tym czasie możliwości uczestniczenia w zawodach. Koszty uczestnictwa pokrywa oczywiście Politechnika, a uczestnicy otrzymują zwolnienie z zajęć.

Eliminacje będą miały charakter indywidualny. Na koniec eliminacji najlepsza sumarycznie osoba będzie miała prawo wybrać sobie dwie inne osoby do drużyny. Cała drużyna skreślana jest z listy i procedura powtarza się rekurencyjnie. Na AMPPZ wybrane zostaną prawdopodobnie 3 drużyny. Organizatorzy w szczególnych przypadkach zastrzegają sobie prawo do modyfikacji powyższej procedury.

Chętnych proszę o zarejestrowanie się za pomocą formularza do czwartku 4 października do godziny 12:00. Proszę rozwiązać również co najmniej jedno zadanie z serwisu hackerrank (patrz formularz), aby zaznajomić się z jego działaniem.

Do dyspozycji zawodników będą środowiska programistyczne zainstalowane na komputerach laboratoryjnych oraz SSH. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem sesji, aby przetestować środowisko. W trakcie eliminacji można korzystać z dowolnych materiałów drukowanych. Liczymy na Waszą uczciwość w NIE używaniu Internetu i materiałów elektronicznych.