Eliminacje do konkursów w programowaniu zespołowym 2017/18

Eliminacje do konkursów w programowaniu zespołowym odbędą się w tym roku w sobotę 14.10 w godzinach 10:00 – 14:00 w laboratoriach 43-45 w CW. Wszystkich chcących brać udział w tych zawodach zapraszam. Przejście eliminacji wiąże się z tym, że trzeba będzie reprezentować Politechnikę 27-28 października na Akademickich Mistrzostwach w Programowaniu Zespołowym we Wrocławiu oraz 17-19 listopada na eliminacjach Europy Środkowo-Wschodniej do konkursu ACM w Zagrzebiu (Chorwacja). Prosimy o nie zgłaszanie się, jeżeli ktoś nie ma w tym czasie możliwości uczestniczenia w zawodach. Koszty uczestnictwa pokrywa oczywiście Politechnika, a uczestnicy otrzymują zwolnienie z zajęć.

Eliminacje będą miały charakter indywidualny. Na koniec eliminacji najlepsza sumarycznie osoba będzie miała prawo wybrać sobie dwie inne osoby do drużyny. Cała drużyna skreślana jest z listy i procedura powtarza się rekurencyjnie. Na AMPPZ wybrane zostaną prawdopodobnie 3 drużyny. Organizatorzy w szczególnych przypadkach zastrzegają sobie prawo do modyfikacji powyższej procedury. Ze względu na konieczność szybkiego zakupu biletów lotniczych, z drużyn które powstaną po eliminacjach, wybrana zostanie jedna, która pojedzie na CERC. Wybór zostanie dokonany na podstawie wyników w eliminacjach oraz osiągnięć historycznych.

Chętnych proszę o zarejestrowanie się za pomocą formularza do piątku 13 października do godziny 12:00. Proszę rozwiązać również co najmniej jedno zadanie z serwisu toj (patrz formularz), aby zaznajomić się z jego działaniem.

Ze względu na problemy z serwisem TOJ proszę zarejestrować się na serwisie HDU. Termin zgłoszeń został przesunięty. Zgłoszenia zostaną zaakceptowane obojętnie czy ktoś podał login do TOJ, HDU czy niczego.

Do dyspozycji zawodników będą środowiska programistyczne zainstalowane na komputerach laboratoryjnych oraz SSH. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem sesji, aby przetestować środowisko. W trakcie eliminacji można korzystać z dowolnych materiałów drukowanych. Liczymy na Waszą uczciwość w NIE używaniu Internetu i materiałów elektronicznych.