Eliminacje do konkursów w programowaniu zespołowym 2016/17

Eliminacje do konkursów w programowaniu zespołowym odbędą się w tym roku w sobotę 15.10 w godzinach 9:00 – 13:00 w laboratoriach 2.6.22 i 2.7.6 w CW. Wszystkich chcących brać udział w tych zawodach zapraszam. Przejście eliminacji wiąże się z tym, że trzeba będzie reprezentować Politechnikę 28-29 października na Akademickich Mistrzostwach w Programowaniu Zespołowym we Wrocławiu oraz 18-20 listopada na eliminacjach Europy Środkowo-Wschodniej do konkursu ACM w Zagrzebiu (Chorwacja). Prosimy o nie zgłaszanie się, jeżeli ktoś nie ma w tym czasie możliwości uczestniczenia w zawodach. Koszty uczestnictwa pokrywa oczywiście Politechnika, a uczestnicy otrzymują zwolnienie z zajęć.

Eliminacje będą miały charakter indywidualny. Na koniec eliminacji najlepsza sumarycznie osoba będzie miała prawo wybrać sobie dwie inne osoby do drużyny. Cała drużyna skreślana jest z listy i procedura powtarza się rekurencyjnie. Na AMPPZ wybrane zostaną prawdopodobnie 3 drużyny. Organizatorzy w szczególnych przypadkach zastrzegają sobie prawo do modyfikacji powyższej procedury. Ze względu na konieczność szybkiego zakupu biletów lotniczych, z drużyn które powstaną po eliminacjach, wybrana zostanie jedna, która pojedzie na CERC. Wybór zostanie dokonany na podstawie wyników w eliminacjach oraz osiągnięć historycznych.

Chętnych proszę o zarejestrowanie się za pomocą formularza do środy 12 października do godziny 16:00. Proszę rozwiązać również co najmniej jedno zadanie z serwisu toj (patrz formularz), aby zaznajomić się z jego działaniem.

Do dyspozycji zawodników będą środowiska programistyczne zainstalowane na komputerach laboratoryjnych oraz SSH. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem sesji, aby przetestować środowisko. W trakcie eliminacji można korzystać z dowolnych materiałów drukowanych. Liczymy na Waszą uczciwość w NIE używaniu Internetu i materiałów elektronicznych.