Sparingi

Uwaga: Proszę śledzić aktualizacje tej strony! Mogą pojawiać się na niej nowe informacje.

Sparing 3.06.17, 9:45 – 14:45

 1. Celem sparingu jest trening. W czasie sparingu zawodnicy nie będą odcięci od Internetu, ale NIE WOLNO z niego korzystać! Liczę na Waszą uczciwość i walkę fair play.
 2. Rejestracja dostępna jest poprzez stronę: https://goo.gl/Xq1kge.
 3. Spotykamy się o 9:30 w labie 2.6.21 w budynku Centrum Wykładowego i Biblioteki Technicznej PP (ul. Piotrowo 2, 2 piętro od strony mostu Rocha, nad biblioteką). Tam nastąpi przydział do sal.
 4. Po sparingu odbędzie się krótkie omówienie zadań.
 5. W czasie sparingu można korzystać z dowolnych materiałów drukowanych.
 6. Sparing odbędzie się w oparciu o serwis https://www.hackerrank.com/sparing-czerwcowy-pp. Jeśli ktoś nie ma tam konta, to proszę je sobie założyć (jedno na drużynę).
 7. Każda drużyna otrzymuje jeden komputer.
 8. Drukarka będzie ustawiona prawdopodobnie w labie 2.6.22. Ze względów kadrowych wydruki nie będą jednak donoszone. Po wydrukowaniu kodu należy po niego pójść i uważać, żeby zabrać tylko własne kartki. Wydruki dostępne będą przez stronę: fenix.cs.put.poznan.pl/print po podaniu widniejącego na tablicy hasła.
 9. Będzie kawa, herbata i napoje, a dzięki uprzejmości Fundacji Science To Business również jedzenie dla osób, które zarejestrują się do środy 31.05 do południa!
 10. Jak ktoś z licealistów nie jest zaznajomiony z ideą programowania zespołowego, to dobry tutorial jest tutaj: www.mwpz.poznan.pl/tutorial.php.
 11. I pamiętajcie jeszcze raz – nie używamy Internetu!

Archiwalne sparingi