Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2021

Zapraszamy Absolwentów Wydziału Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową!

To już czwarta edycja konkursu organizowanego we współpracy z Polską Sekcją IEEE, która jest Organizatorem Głównym oraz Patronem Konkursu.

Celem konkursu jest wsparcie i promowanie autorów najlepszych prac dyplomowych, propagowanie idei IEEE oraz współpraca środowiska naukowego, przemysłu i IEEE.

Laureaci Konkursu otrzymają Dyplom IEEE – najcenniejszą nagrodę, która jest wyrazem najwyższego uznania, symbolem współpracy Uczelnia-Biznes-IEEE i zaangażowania w ten projekt wielu nauczycieli akademickich, pracowników firm oraz wolontariuszy PS IEEE.

Miło nam poinformować, że Fundatorem nagród rzeczowych jest firma Intel, a jej przedstawiciel jest Członkiem Komisji Konkursowej.

Firma Intel ufundowała następujące nagrody:

  • Nagroda I – Intel® Compute Stick
  • Wyróżnienie – Klawiatura Logitech K375s MultiDevice

 

Natomiast, firma Billon, Partner Techniczny, dla wszystkich Laureatów ufundowała nagrody w postaci publikacji Dyplomów na 15 lat na blockchain w ramach usługi Dyplomy na Blockchain by Billon.

Dyplomy na Blockchain by Billon to innowacyjne rozwiązanie firmy Billon, które pozwala na publikację dokumentów akademickich z wiarygodnością źródła ich pochodzenia, przechowywanie z gwarancją niezmienności oraz zabezpieczenie przeciwko podrabianiu i fałszowaniu dyplomów, dzięki zastosowaniu technologii blockchain.

 

W Konkursie mogą wziąć udział Absolwenci I stopnia studiów technicznych (tytuł: inżynier/licencjat) na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej, wszystkich kierunków studiów realizowanych na Wydziale, którzy obronili prace w terminie od dnia 01.03.2020 do dnia 31.03.2021 r.

Zgodnie z regulaminem, w Konkursie mogą wziąć prace dyplomowe ocenione przez promotora i recenzenta na ocenę bardzo dobrą.

Prace dyplomowe należy zgłaszać do dnia 30 kwietnia 2021 r. do godz. 12:00, wysyłając jej wersję elektroniczną wraz z pozostałymi niezbędnymi dokumentami na adres email: Piotr.Lukasiak@put.poznan.pl

 

Lista wszystkich wymaganych dokumentów znajduje się w Regulaminie, a wersje elektroniczne zostały załączone poniżej.

 

Zapraszamy naszych Absolwentów do udziału w tym prestiżowym Konkursie!

 

Wyniki konkursu poznamy już w czerwcu br.!

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Konkursu Panem dr hab. inż. Piotrem Łukasiakiem, prof. PP, email: Piotr.Lukasiak[at]put.poznan.pl.

Regulamin
Formularz zgłoszeniowy

 

Z poważaniem

Dr hab. inż. Piotr Łukasiak, prof. PP

Koordynator konkursu IEEE

 

Intel and the Intel logo are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and other countries.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.