Koło naukowe Ruch Projektantów Gier zaprasza na Game Industry Conference

Już od czterech lat koło naukowe Ruch Projektantów Gier jest zaangażowane w organizację konferencji naukowej poświęconej wszystkim aspektom tworzenia gier. Konferencja ta jest imprezą towarzyszącą targom
gier komputerowych Poznań Game Arena.

Początkowo konferencja nosiła nazwę Zjazd Twórców Gier, ale od tego roku, ze względu na rosnący udział gości z zagranicy, zmieniono nazwę na Game Industry Conference. Każdego roku konferencja bije kolejne rekordy, zarówno w liczbie prelekcji jak i popularności wśród gości. Przykładowo, w zeszłym roku odbyło się 89 prelekcji wygłoszonych przez 104 mówców z czego 37 było gośćmi z zagranicy. Mieliśmy ponad 3000 słuchaczy z czego ponad 650 było profesjonalistami z branży gier komputerowych. Dodatkowo zorganizowano 4 warsztaty na które uczęszczało ok 60 uczestników.

Konferencja GIC odbędzie się w dniach 16-18 października 2015 podczas Poznań Game Arena. Wstęp na konferencję jest darmowy dla wszystkich gości PGA. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką do odwiedzenia GIC.

Zapraszamy również wszystkich chętnych do pomocy przy organizacji konferencji. Im więcej nas będzie, tym lepszą i większą konferencję zrobimy. Jeżeli chcesz wziąć w tym udział napisz do nas na contact@gic.gd.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Events i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.